این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
 

پوستر کنفرانس
 
اطلاع رسانی ها > اخبار >
.: اخبار

اطلاعیه 1 - نکات مهم برای پژوهشگران

از پژوهشگران عزیز خواهشمند است پیش از تهیه و ارسال مقالات، نکات اشاره شده در ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایند.- در هنگام ثبت نام، فرم اطلاعات را بسیار دقیق و صحیح تکمیل نمایید. با توجه به ارسال گواهینامه کنفرانس به آدرس پستی مندرج در فرم ثبت نام، هرگونه قصور در ثبت اطلاعات، متوجه نویسندگان خواهد بود. 

ملاک صدور گواهینامه کنفرانس، فقط مشخصات ثبت شده در پنل کاربری (نه مقاله) خواهد بود. بنابراین ضروری است که نویسندگان محترم در هنگام ارسال مقالات خود، حتما نام و سایر اطلاعات مربوط به نویسندگان دیگر مقاله را نیز به صورت کامل درج نمایند. 

- از آنجا که گواهینامه صادر شده برای هر مقاله، دقیقا بر طبق اطلاعات ثبت شده در پنل کاربری صادر می گردد، لازم است ترتیب اسامی در داخل مقاله و پنل کاربری مشابه باشد. همچنین توصیه می گردد که حتماً ترتیب اسامی، قبل از ارائه در مقاله به اطلاع کلیه نفرات رسیده و با توافق کامل انجام گردد. بدیهی است که هرگونه قصور در این راستا متوجه نویسندگان خواهد بود. نویسندگان عزیز توجه داشته باشند که پس از صدور و ارسال گواهینامه های کنفرانس، امکان تصحیح و صدور گواهینامه اصلاح شده وجود نخواهد داشت.

- پژوهشگران باید پیش از ارسال مقالات خود، ابتدا دستورالعمل تهیه مقالات را دانلود و مطالعه نمایند. جهت تسهیل در تهیه مقاله می توانید مقاله خود را قسمت به قسمت copy کرده و در فایل فرمت paste نمایید. بدیهی است که مقالات باید دقیقا مطابق دستورالعمل، آماده و ارسال شوند، زیرا در غیر اینصورت، مقالات پس از پذیرش، در سی.دی مجموعه مقالات کنفرانس قرار نمی گیرند.

پژوهشگران می توانند مقالات خود را به زبان های فارسی یا انگلیسی آماده و ارسال نمایند. 

- مقالات باید در (2003 یا 2007) Microsoft Word آماده و ارسال گردند. 

- پژوهشگران فقط باید اصل مقاله خود را ارسال نمایند. از ارسال چکیده مقاله خودداری گردد.

- در صورت نیاز به ویرایش یا اصلاح مقاله، از ثبت مقاله جدید خودداری نموده و نسخه اصلاح شده را جایگزین نسخه پیشین نمایید. دقت کنید که پس از اعلام نتیجه داوری و در صورت پذیرش مقاله خود، امکان هیچگونه تغییر یا ویرایش وجود ندارد. بنابراین نویسندگان حتما باید تا پیش از قرار گرفتن مقاله در پروسه داوری، نسبت به اصلاح مقاله خود اقدام نمایند.

- جهت ارسال بیش از یک مقاله، نیاز به ثبت نام مجدد نیست. در همان پنل کاربری خود می توانید سایر مقالات خود را ارسال نمایید.

- در مقاله، پس از نام نویسنده (ها)، حتما باید وابستگی (Affiliation) به دانشگاه یا موسسه مرتبط، ذکر گردد. دانشجویان عزیز باید در قید نمودن وابستگی دقت بیشتری نمایند، زیرا اگر در این بخش اشتباهی انجام شود، امتیازات علمی حاصل از ارائه مقاله توسط دانشگاه اشاره شده، به آنان تعلق نمی گیرد. 

- گواهینامه کنفرانس، به ازای تمامی نویسندگان یک مقاله صادر و به آدرس نویسنده صاحب پنل پست خواهد شد. در گواهینامه نام تمام نویسندگان ذکر می شود. 

- بنا به تصمیم کمیته علمی کنفرانس، حداکثر تعداد نویسندگان برای هر مقاله، 3 نفر است. 
بازگشت1395/04/23